KULLANIMI

Slimcaps gündüz kapsülü slim caps day formula dan çıkan kapsüllerden 2 kapsülü sabah kahvaltısından 1 saat kadar önce aç karnına tüketmenizi tavsiye ederiz. Diğer slimcaps gece kapsülünden de akşam yemeğinden 1 saat kadar önce yani tekrar aç karnına 2 kapsül şeklinde tüketip gün içerisinde toplamda 4 kapsül şeklinde kullanınız. Her bir set Slimcaps 15 günlüktür.

Bol su ile tüketiniz. Tüketim esnasında size tavsiye edilen dozu arttırmayın. Slimcaps Gece Kapsülü’ nü gece Slimcaps Gündüz kapsülünü de gündüz saatlerinde tüketmeniz gerekmektedir. Mavi kutu gündüz, pembe kutu da gece içindir.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR):
Kullanmadan önce her bir kutununda üzerinde yazan içerik ve benzeri açıklamaları detaylı bir şekilde okumanızı öneririz. Slimcaps set içinden çıkan her iki parçayı da serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde, oda sıcaklığında ağızları kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı/erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Eğer bu iki üründen herhangi birinin içeriğindeki bileşenlere karşı alerjiniz var ise ürün yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda tüketimi bırakmanızı ve acilen bir uzmandan/doktordan destek almanızı tavsiye ederiz. Slimcaps setin içinden çıkan 2 parçanın herhangi biri kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.
www.slimcapskapsul.com

sol5